Kaip įdiegti Android mobiliąją programėlę?

Kodėl nerandu Smart Lotto programėlės Google Play parduotuvėje?

Pagal galiojančią Google tvarką, Google Play parduotuvėje neleidžiama talpinti Lietuvoje veikiančių programėlių, kuriose galima įsigyti loterijos bilietų. Tačiau turite galimybę Smart Lotto mobiliąją programėlę atsisiųsti iš mūsų svetainės.

1. Įgalinkite nežinomų šaltinių (angl. Unknown sources) nustatymą

Kadangi parsisiunčiate programėlę ne iš Google Play parduotuvės, Jūsų išmanusis telefonas neleis įdiegti progmalėlės dėl saugumo priežasčių. Tačiau įgalinę šį nustatymą galėsite lengvai instaliuoti programėlę.

Šį nustatymą galite rasti nustatymų sąraše pasirinkę UŽRAKINIMO EKRANAS, SAUGA punktą:

Pasirinkę Nežinomi šaltiniai punktą, patvirtinkite savo pasirinkimą paspausdami Gerai:

2. Atidarykite mobiliosios programėlės failą, kurį parsisiuntėte

Jeigu parsisiuntėte mobiliosios programėlės failą, jį galite rasti pranešimų skydelyje arba telefono Atsisiuntimai (angl. Downloads) aplanke.

3. Įdiekite mobiliąją programėlę

Šiai aplikacijai nereikalinga jokia įrenginio prieiga, todėl galite būti ramūs instaliavimo bei naudojimo eigoje, kad jokia informacija iš jūsų įrenginio nebus skaitoma ar išsaugoma.

4. Linkime sėkmės dalyvaujant Smart Lotto loterijose!

Kaip žaisti Smart Lotto?

Sek mus Facebook ir sužinok naujienas pirmas!

Jei turi abejonių ar nori sužinoti daugiau – sek Smart Lotto puslapį socialiniame tinkle Facebook ir ten išvysi realius loterijų laimėtojus, taip pat kai kurių loterijų prizinius fondus. Tikimybė laimėti čia kur kas didesnė, nei kitose loterijose – apie tai galėsite paskaityti viešinamose sėkmės istorijose. Junkis prie Smart Lotto bendruomenės!

Daugiau sėkmės istorijų sužinosite Smart Lotto Instagram paskyroje